pl

O firmie

Szanowni klienci,

Istniejemy na rynku reklamy już od 25 lat docierając do klientów w kraju oraz Unii Europejskiej w postaci wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej. Swoje pierwsze doświadczenie zdobyliśmy jako firma Neonex-R, która zapoczątkowała nasz rozwój i z którą do dzisiaj mamy przyjemność realizować ambitne projekty związane z reklamą świetlną.

Przez szereg lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie i uznanie firm krajowych i zagranicznych. Wśród naszych klientów są największe agencje reklamowe z całego kraju oraz UE, oraz klienci końcowi. Stale poszerzamy zakres naszych możliwości, a przez to asortyment oferowanych produktów, wykonywania wszelkiego rodzaju reklam.

Oferujemy własne rozwiązania techniczne. Dzięki wiedzy i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, potrafimy zrealizować w przystępnej cenie nawet najbardziej zaawansowane technologicznie projekty. Zespół specjalistów czuwa nad procesem powstawania wszelkich reklam, zróżnicowanych w formie i przeznaczeniu: od projektu wizualnego, przez projekt techniczny, aż do realizacji i montażu.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zatrudniamy na stałe około dziesięciu osób. Posługujemy się sprzętem najwyższej klasy. Posiadamy maszyny drukujące, plotery tnące i frezujące, stanowisko do produkcji neonów, prasy krawędziowe, zgrzewarki punktowe, przypawarki, gilotyny, spawarki jak również własne zaplecze transportowe i montażowe. Dzięki temu nasze produkty są zawsze najwyższej jakości, w przystępniej cenie i na czas.

W ostatnich latach naszą ofertę wzbogaciliśmy o produkcje paneli/ kasetonów elewacyjnych wykonywanych z płyt kompozytowych oraz blach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również barierki balustrady ze stali nierdzewnej z elementami drewnianymi oraz zadaszenia, wiaty.

Nasza propozycja skierowana jest do firm oraz osób indywidualnych na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

Wszystkich pragnących otrzymać zadowalający ich produkt w formie reklamy wizualnej zapraszamy do współpracy.

Realizacje

Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy świetlnej i przestrzennej. Zapraszamy do przeglądania galerii wybranych projektów, które wykonaliśmy. W razie wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!